O nas

Przedszkole Pod Muchomorkiem powstało 1 września 1993 roku. Opiekę merytoryczną i metodyczną nad placówką sprawuje Kuratorium Oświaty oraz Wydział Oświaty Urzędu Miejskiego. Osobą prowadzącą przedszkole jest Renata Kłosińska.

Nasze Przedszkole to przytulny dom z niezwykłym, ogromnym, zielonym o każdej porze roku ogrodem pełnym przygód i wyzwań.  To miejsce, w którym zespół doświadczonych i zaangażowanych pedagogów codziennie czuwa nad zapewnianiem dzieciom warunków odpowiadających ich indywidualnym potrzebom rozwojowym w prawdziwie rodzinnej atmosferze.

Propagujemy pogodne, radosne, beztroskie dzieciństwo, gdzie nauka wydaje się zabawą, a zabawa jest przyjemnością, gdzie dzieci mogą znaleźć swojego czworonożnego przyjaciela.

W naszym przedszkolu dbamy o to, aby każde dziecko czuło się ważne i docenione. Wspomagamy dzieci w budowaniu wewnętrznego poczucia własnej wartości oraz wiary w swoje umiejętności, tak aby z pewnością siebie potrafiły stawiać czoła wyzwaniom życia codziennego.